Ürün / Deepfreeze Termal Etiket (Dipfriz)
  • +90 216 324 60 80
  • info@ugurluetiket.com

Deepfreeze Termal Etiket (Dipfriz)

  • Ürün Kodu: 1612
  • Kategori: Etiket

Günümüzde hemen hemen her ürünün üzerinde çeşitli renk, ebat ve şekillerde etiketler görmekteyiz. Bu etiketlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biride “Deepfreeze Lamine Termal Etiketler’’dir.

Deepfreeze Termal etiketler, termal etiket çeşitlerinden biridir. Bu etiket çeşidinin her iki yüzeyinde de koruyucu bir tabaka bulunmaktadır. Bu koruyucu tabaka sayesinde etiketin soğuğa karşı dayanma süresi artmaktadır ve soğuk nedeniyle etiket yapışkanında kristalize olma durumu görülmez. Kullanım şartları sağlandığı takdirde Deepfreeze Termal etiket, -18 dereceye kadar dayanıklılık göstermektedir. Bu tip ortamlarda ürün yapışkanlığının korunması da kolay olmamaktadır. Bu yüzden deepfreeze termal etiketin yapışkanı da özel bir maddeden üretilmiştir. Bunun yanında diğer termal etiketlerde olduğu gibi deepfreeze termal etiket, neme, alkole, ışığa ve sıcaklığa karşı duyarlıdır ve bu tür etmenler ile karşılaştığında tepkimeye uğrayarak kendi kendine kararma özelliği göstermektedir.

Deepfreeze Termal Etiket, genellikle soğuk depolarında saklanan gıda ürünlerinde, labrotuar gereç ve maddelerinde kullanılır. Deepfreeze Termal Etiketi tercih eden gıda sektörlerinin çoğu raf ömrü uzun ürünler için Deepfreeze Termal etiket kullanır. Lamine Termal etiket ile benzer özellikleri taşır fakat diğer termal etiketlere göre yapışkanlık özelliği ve yapıştığı yüzeyde durma süresi daha yüksektir. Böylece soğuk depolardaki ürünlerin üzerinden düşmesi daha zordur. Diğer lamine etiketler gibi Deepfreeze Termal Etiketinde sararma özelliği vardır. Lakin sararma özelliği çok uzun bir süreden sonra kendini belli eder. Deepfreeze termal etiketlerin hammaddesi kağıt olduğundan yırtılabilir etiket türündendir. Buzlu yüzeye yapışıp çıkartmaya çalışıldığında Deepfreeze Termal Etiket komple gelir. Bunun nedeni yapıştığı yüzeyden kaynaklanır.

Barkod yazıcılarında Deepfreeze Termal etiketlere baskı alabilmek için rulo etiket şeklinde sarımı yapılmalıdır. Sarımı yapılan DeepfreezeTermal Rulo Etiketlere barkod yazıcılarda ribonsuz olarak baskı alınırken dizaynlar barkod yazıcının uyguladığı sıcaklık ile etiketin üst yüzeyindeki termal tabakayı karartarak oluşur.

Deepfreeze Termal etiket; baskısız etiket, rulo etiket, barkod etiketi, terazi etiketi, termal yazıcı etiket, barkod makine etiketi, boş etiket, etiket , kantar etiketi, hastane etiketi, soğuk depoda dayanıklı etiket olarak üretime alınabilir.

İşletmemiz Uğurlu Etiket;  her ebat, dizayn ve adette baskılı deepfreeze termal rulo etiket ya da deepfreeze termal barkod etiketlerinin üretim kabiliyetine sahiptir. Üretimimizde letterpress baskı teknolojisi ile full CMYK ve Pantone kodlarında baskılar alınmaktadır. Donanımlı makine parkurumuz, A kalite boya ve hammaddelerimiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini (istek ve arzularını) göz önünde tutarak, en kısa süre içerisinde yapmaktayız.